NABÍZÍME OKAMŽITÝ VÝKUP VAŠICH STAROŽITNOSTÍ 776 772 164, 602 299 964,  bazar.mape@seznam.cz  
eShop

Obchodní podmínky

Prodávajícím je provozovatel internetového obchodu www.antikmape.cz, Jan Macháček - MAPE, se sídlem Londýnská 315/71, 120 00 Praha 2 , IČ: 43048374.

1.    Prodejce má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na adresu v této objednávce uvedenou do 14 dnů ode dne obdržení objednávky, v případě platby na účet do 14 dnů od obdržení platby. Pokud je v popisu zboží uvedena delší lhůta expedice, je u objednávky obsahující toto zboží závaznou lhůtou vyřízení tato uvedená lhůta. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky pokud je zadaná doručovací adresa zjevně pochybná. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout zaslání vybraného zboží a může trvat na osobním odběru zboží na adrese provozovny Rumunská 28, Praha 2, 120 00. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

2.    Nakupující má právo odeslanou objednávku stornovat na emailové adrese bazar.mape@seznam.cz do jedné hodiny od jejího odeslání.

3.    Na základě zákona č. 367/2000 Sb. má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Za splnění následujících podmínek:

o      vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené.

o      Jan Macháček – MAPE, Rumunská 28, Praha 2, 120 00

vrátí prodejce částku zaplacenou nakupujícím za vrácené zboží poštovní poukázkou na adresu, na kterou bylo toto zboží původně odesláno, a to do deseti pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. V případě, že bylo za zboží placeno bankovním převodem, vrátí prodejce příslušnou částku na bankovní účet zákazníka. Prodávající nevrací částku za poplatky související s odesláním či předáním zboží (balné, poštovné, dobírkovné).

4.    Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl nakupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami serveru www.antikmape.cz, a že je neposkytne žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek. Na písemnou žádost nakupujícího je prodávající povinen údaje o tomto nakupujícím vymazat z databáze zákazníků.

5.    Zákazník nákupem u Jan Macháček – MAPE dává najevo svůj souhlas se zasíláním novinek týkajících se obchodu Jan Macháček – MAPE a nabídky v jeho internetovém obchodě prostřednictvím emailu. Jan Macháček – MAPE se zavazuje, že se bude jednat maximálně o dvě obchodní nabídky v průběhu kalendářního měsíce a bude jako obchodní nabídka označena.

6.    Pokud nakupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat a zaplatit závazně objednané zboží prodávající má právo vyřizování dalších objednávek tohoto nakupujícího pozastavit, případně odmítnout.

7.    Nakupující uvede správnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

8.    Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírkam, předání) uvedené v závazné objednávce.

9.    Nakupující má právo na výmaz svých osobních údajů z databáze zákazníku www.antikmape.cz, pokud v obchodě neučinil žádnou objednávku, a to na základě písemné žádosti zaslané na adresu provozovatele. V této žádosti musí být uvedeno přihlašovací jméno a heslo nakupujícího.

10.  Pokud nakupující při objednání zboží zvolí některou z plateb předem na účet prodejce (bankovní převod, eBanka), zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do 14 dní od její realizace. Pokud prodejce v této lhůtě neobdrží úhradu na svůj účet, bude objednávka prodejcem zrušena.

Reklamace

Na žádné zboží zakoupené v internetovém obchodě www.antikmape.cz (provozovatel: Jan Macháček – MAPE, Londýnská 315/71, 120 00 Praha 2 , IČ: 43048374) se nevztahuje záruka. Jedná se o použité zboží a Macháček – MAPE, Londýnská 315/71, 120 00 Praha 2 , IČ: 43048374 neručí za jeho kvalitu.

Omezení

Tyto obchodní podmínky platí pouze při doručování zboží do České republiky. Při objednávkách do ostatních zemí si www.antikmape.cz, s.r.o. vyhrazuje individuálně posoudit každou objednávku a vyhrazuje si právo objednávku ze zahraničí nepřijmout.

Limitation

We regulary deliver only to Czech republic and Slovakia. We stipulate our right to accept or refuse any order outside Czech republic and Slovakia. However, we will do all our best to deliver our goods worldwide. For other inquiries please contact us at bazar.mape@seznam.cz.

 

Přihlášení:
Jméno
Heslo

Reklama:
Jan Macháček - Mape | www.antikmape.cz | tel: 776 772 164, 602 299 964 | obchodní podmínky
Created by Martin Brodský, Pavel Zeman - 2008